menü

Ranglisták

| Női NB I. A csoport |
| Női Amatőr NB I. Keleti csoport | Női Amatőr NB I. Nyugati csoport |


Női NB I. A csoport - minimum 11 lejátszott mérkőzés
Pont
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. CRASNOSCIOC I. 4-5 Zala Volán 22 16.46
2. RADUNOVIC H. 4-5 Gyor 16 16
3. OHLDE N. 4 Pécs 15 15.8
4. Vajda Anna 4 Pécs 18 15.72
5. HOLT A. 3-4 Sopron 14 15.43
6. BUDIMIR J. 5 Baja 22 15.18
7. Bálint R. 4 Szekszárd 22 15
8. SIPAVICIUTE V. 4-5 Szeged 22 14.96
9. SZLIMÁK H. 3-4 BSE 16 14.88
10. Horti Dóra 5 Sopron 20 13.8
11. SZÉLESY J. 2-3 Zala Volán 21 13.71
12. ENGLERT O. 1-2 Gyor 19 13.63
13. Czank T. 1-2 Vasas 22 13.55
14. Bozóki B. 4-5 Szekszárd 22 13.36
15. KRIVACEVIC T. 4 Sopron 20 13.3
16. BOSKOVIC M. 2 Szolnok 14 13.29
17. Licina T. Cegléd 16 13.06
18. ZHERZHERUNOVA O. 5 Szeged 22 13
19. Brooks J. 4 Sopron 17 12.71
20. Krnjic S. 5 Pécs 17 12.71
Teljes lista
VAL
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. Vajda Anna 4 Pécs 18 29.11
2. OHLDE N. 4 Pécs 15 27.07
3. ZHERZHERUNOVA O. 5 Szeged 22 25.86
4. BUDIMIR J. 5 Baja 22 25.78
5. HOLT A. 3-4 Sopron 14 25.57
6. RADUNOVIC H. 4-5 Gyor 16 24.56
7. Horti Dóra 5 Sopron 20 24.05
8. CRASNOSCIOC I. 4-5 Zala Volán 22 23.68
9. SIPAVICIUTE V. 4-5 Szeged 22 23.5
10. SZÉLESY J. 2-3 Zala Volán 21 22.24
11. Krnjic S. 5 Pécs 17 21.35
12. KOCSIS B. 1 BSE 21 20.52
13. SZLIMÁK H. 3-4 BSE 16 20.5
14. EÖRDÖGH E. 2-3 Sopron 20 20.25
15. ENGLERT O. 1-2 Gyor 19 20.05
16. DARIDA C. 1-2 Szolnok 18 19.94
17. Czank T. 1-2 Vasas 22 19.82
18. NÉMETH B. 1-2 Szeged 19 19.79
19. CIGLAR Iva 1 Szeged 21 19.53
20. Bálint R. 4 Szekszárd 22 19.45
Teljes lista
Védőlepattanó
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. BUDIMIR J. 5 Baja 22 6.68
2. Licina T. Cegléd 16 5.56
3. ZHERZHERUNOVA O. 5 Szeged 22 4.91
4. Vajda Anna 4 Pécs 18 4.78
5. Farkasinszki O. 5 Szolnok 21 4.71
6. HOLT A. 3-4 Sopron 14 4.57
7. CAZAC Olga 4 Szekszárd 21 4.43
8. SIPAVICIUTE V. 4-5 Szeged 22 4.23
9. Krnjic S. 5 Pécs 17 4.18
10. KELLER A. 4-5 Gyor 20 4.15
11. RADUNOVIC H. 4-5 Gyor 16 4.06
12. SZÉLESY J. 2-3 Zala Volán 21 4.05
13. SOMOGYI A. 3 Vasas 12 4
14. CRASNOSCIOC I. 4-5 Zala Volán 22 3.96
15. HEGEDŰS R. 3-4 Szolnok 19 3.9
16. OHLDE N. 4 Pécs 15 3.87
17. FEJES Réka 3-4 Vasas 22 3.77
18. DARIDA C. 1-2 Szolnok 18 3.72
19. VARDA D. 5 BSE 21 3.71
20. Horti Dóra 5 Sopron 20 3.65
Teljes lista
Támadólepattanó
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. Vajda Anna 4 Pécs 18 3.06
2. CAZAC Olga 4 Szekszárd 21 2.86
3. ZSÁMÁR J. 3 BEAC 22 2.73
4. ZHERZHERUNOVA O. 5 Szeged 22 2.46
5. SIPAVICIUTE V. 4-5 Szeged 22 2.41
6. Krnjic S. 5 Pécs 17 2.24
7. Nagy-Bujdosó N. 4 Pécs 20 2.05
8. Farkasinszki O. 5 Szolnok 21 2
9. HOLT A. 3-4 Sopron 14 1.86
10. KELLER A. 4-5 Gyor 20 1.85
11. Horti Dóra 5 Sopron 20 1.8
12. Kaszás-Pap R. 2 Cegléd 14 1.79
13. BUDIMIR J. 5 Baja 22 1.77
14. FÜRÉSZ E. 2-3 Szeged 16 1.75
15. FEJES Réka 3-4 Vasas 22 1.73
16. Szabó P. 5-4 Baja 22 1.73
17. SZÉLESY J. 2-3 Zala Volán 21 1.71
18. RADUNOVIC H. 4-5 Gyor 16 1.69
19. VARDA D. 5 BSE 21 1.67
20. KRIVACEVIC T. 4 Sopron 20 1.65
Teljes lista
Összes lepattanó
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. BUDIMIR J. 5 Baja 22 8.46
2. Vajda Anna 4 Pécs 18 7.83
3. ZHERZHERUNOVA O. 5 Szeged 22 7.36
4. CAZAC Olga 4 Szekszárd 21 7.29
5. Licina T. Cegléd 16 7.19
6. Farkasinszki O. 5 Szolnok 21 6.71
7. SIPAVICIUTE V. 4-5 Szeged 22 6.64
8. HOLT A. 3-4 Sopron 14 6.43
9. Krnjic S. 5 Pécs 17 6.41
10. KELLER A. 4-5 Gyor 20 6
11. ZSÁMÁR J. 3 BEAC 22 5.91
12. SZÉLESY J. 2-3 Zala Volán 21 5.76
13. RADUNOVIC H. 4-5 Gyor 16 5.75
14. FEJES Réka 3-4 Vasas 22 5.5
15. Horti Dóra 5 Sopron 20 5.45
16. VARDA D. 5 BSE 21 5.38
17. CRASNOSCIOC I. 4-5 Zala Volán 22 5.27
18. SOMOGYI A. 3 Vasas 12 5.25
19. OHLDE N. 4 Pécs 15 5.13
20. HORVÁTH Z. 4-5 Gyor 20 5
Teljes lista
Gólpassz
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. DARIDA C. 1-2 Szolnok 18 5.83
2. IVÁNYI D. 1 Pécs 20 5.05
3. KOCSIS B. 1 BSE 21 4.05
4. ENGLERT O. 1-2 Gyor 19 3.63
5. EÖRDÖGH E. 2-3 Sopron 20 3.6
6. PUNGOR K. 1-2 Szekszárd 21 3.57
7. CIGLAR Iva 1 Szeged 21 3.48
8. NÉMETH B. 1-2 Szeged 19 3.37
9. DJELMIS A. 1-2 Gyor 20 3.35
10. FÜRÉSZ E. 2-3 Szeged 16 3.13
11. Honti K. 1-2 Sopron 20 2.85
12. LACZI Edit 3 Szeged 21 2.67
13. BOSKOVIC M. 2 Szolnok 14 2.64
14. BUKOVSZKI M. 1 Zala Volán 22 2.59
15. Czank T. 1-2 Vasas 22 2.46
16. Laklóth A. 2-3 Vasas 22 2.41
17. F?rész D. 1-2 Gyor 20 2.4
18. ZHERZHERUNOVA O. 5 Szeged 22 2.36
19. Dénesné F. 1-2 Pécs 20 2.35
20. Brooks J. 4 Sopron 17 2.29
Teljes lista
Szerzett labda
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. BUKOVSZKI M. 1 Zala Volán 22 3.59
2. IVÁNYI D. 1 Pécs 20 3.45
3. Vajda Anna 4 Pécs 18 3.22
4. CIGLAR Iva 1 Szeged 21 3
5. KOCSIS B. 1 BSE 21 3
6. DARIDA C. 1-2 Szolnok 18 3
7. PUNGOR K. 1-2 Szekszárd 21 2.95
8. ZHERZHERUNOVA O. 5 Szeged 22 2.64
9. SZÉLESY J. 2-3 Zala Volán 21 2.62
10. HADARICS K. 1-2 Sopron 17 2.41
11. Czank T. 1-2 Vasas 22 2.41
12. LACZI Edit 3 Szeged 21 2.38
13. Simon Z. 2 BSE 16 2.38
14. HOLT A. 3-4 Sopron 14 2.36
15. ENGLERT O. 1-2 Gyor 19 2.32
16. Székely-Horváth Z. 2-3 Szeged 20 2.3
17. Varga Z. 3-4 Sopron 19 2.26
18. SZABÓ V. 2 Cegléd 21 2.24
19. MILJKOVIC M. 1 Sopron 13 2.23
20. SZONDY D. 1 Vasas 21 2.19
Teljes lista
Eladott labda
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. SZABÓ V. 2 Cegléd 21 4.14
2. Licina T. Cegléd 16 3.75
3. Baksa B. 1-2-3 Cegléd 18 3.67
4. SZONDY D. 1 Vasas 21 3.29
5. MILJKOVIC M. 1 Sopron 13 3
6. PUNGOR K. 1-2 Szekszárd 21 3
7. TAKÁCS D. 3 Baja 11 2.91
8. KOCSIS B. 1 BSE 21 2.91
9. HALMI N. 1-2 Cegléd 21 2.91
10. Szabó B. 1-2 Cegléd 19 2.9
11. GRÓF M. 1 BEAC 13 2.77
12. BUKOVSZKI M. 1 Zala Volán 22 2.73
13. DARIDA C. 1-2 Szolnok 18 2.72
14. Szabó P. 5-4 Baja 22 2.68
15. SZEPSI G. 2 Baja 21 2.62
16. ENGLERT O. 1-2 Gyor 19 2.58
17. CIGLAR Iva 1 Szeged 21 2.57
18. BUDIMIR J. 5 Baja 22 2.5
19. NAGY Nóra 1 Cegléd 17 2.41
20. Bálint R. 4 Szekszárd 22 2.41
Teljes lista
Blokk
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. ZHERZHERUNOVA O. 5 Szeged 22 1.41
2. IEVTUSHENKO A. 5 Szekszárd 22 1.23
3. VARDA D. 5 BSE 21 0.86
4. Vajda Anna 4 Pécs 18 0.83
5. BUDIMIR J. 5 Baja 22 0.77
6. BAGI M. 5 Vasas 21 0.76
7. CZUKOR T. 3 Zala Volán 21 0.71
8. SZLIMÁK H. 3-4 BSE 16 0.63
9. SZÉLESY J. 2-3 Zala Volán 21 0.62
10. CRASNOSCIOC I. 4-5 Zala Volán 22 0.59
11. Brooks J. 4 Sopron 17 0.59
12. RADUNOVIC H. 4-5 Gyor 16 0.56
13. FEJES Réka 3-4 Vasas 22 0.55
14. OHLDE N. 4 Pécs 15 0.53
15. CAZAC Olga 4 Szekszárd 21 0.52
16. SIPAVICIUTE V. 4-5 Szeged 22 0.5
17. Dénesné F. 1-2 Pécs 20 0.45
18. Horti Dóra 5 Sopron 20 0.45
19. Simon Z. 2 BSE 16 0.44
20. Kaszás-Pap R. 2 Cegléd 14 0.43
Teljes lista
Játszott perc
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. Licina T. Cegléd 16 35.56
2. KOCSIS B. 1 BSE 21 34.33
3. BUDIMIR J. 5 Baja 22 33.77
4. SZEPSI G. 2 Baja 21 32.81
5. Bálint R. 4 Szekszárd 22 32.77
6. BUKOVSZKI M. 1 Zala Volán 22 32.73
7. SZÉLESY J. 2-3 Zala Volán 21 32.62
8. DARIDA C. 1-2 Szolnok 18 32.44
9. Laklóth A. 2-3 Vasas 22 31.96
10. SZABÓ V. 2 Cegléd 21 31.76
11. CRASNOSCIOC I. 4-5 Zala Volán 22 31.46
12. SZLIMÁK H. 3-4 BSE 16 31
13. Pusztai S. 1 BEAC 21 30.95
14. Czank T. 1-2 Vasas 22 30.59
15. HEGEDŰS R. 3-4 Szolnok 19 30.58
16. PUNGOR K. 1-2 Szekszárd 21 30
17. Zsovár O. 2-3 BSE 18 29.83
18. SZONDY D. 1 Vasas 21 29.57
19. VARDA D. 5 BSE 21 29.43
20. Bozóki B. 4-5 Szekszárd 22 29.32
Teljes lista